sesja fotograficzna fotografia ślubna modelki zdjęcia ślubne
sesja zdjęciowa sesja fotograficzna portfolio zdjęcia prezent zdjęcia
GALERIA OFERTA KONTAKT
               
               
             
       
   
     
                 

galeria    oferta  kontakt


Oferuję zdjęcia ślubne (Błogosławieństwo, kościół, plener, wesele) portrety, reportaże, zdjęcia dla modelek do porftolio, ze studniówek. Fotografuję chrzty, śluby, pogrzeby, stypy. Wykonam zdjęcia reportażowe z imprez (tj. pólmetek, komers, oraz innych imprez kolicznościowych). Działam na terenie Gliwic, zabrze, bytom, tarnowskie góry, repty, częstochowa, (Śląsk) Łukasz Glapiak - fotograf na ślub.
Przygotowuję sesje fotograficzne, sesje zdjęciowe. Posiadam własne studio fotograficzne. Zapraszam modelki, dziewczyny przyszłe modelki Swoich zdjęć nie ograniczam żadnymi ramami. Jeżeli jeszcze jakichś pomysłów nie zrealizowałem, to może właśnie zrobię to tym razem. Klasyczny reportaż z uroczystości ślubu to dla mnie także wyzwanie. Jeżeli tylko mi pozwolicie, będę Wam towarzyszył z aparatem od przygotowań, aż po wesele. A może i chrzciny jak Bóg da :)
Mieszkam w Gliwicach (Śląsk), ale lubię podróże, więc dzieli nas tylko długość obiektywu. Mam nadzieje, że moje doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym sprzętem przyniesie satysfakcjonujący efekt.
Zdjęcia oddam Wam po obróbce w "komputerowej ciemni", w formie cyfrowej (nośnik DVD). Oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba, to służę swoim doświadczeniem w przelaniu ich na papier (koszt ok. 30gr/zdjęcie format 10x15). Istnieje też możliwość stworzenia multimedialnej prezentacji i zamieszczenia jej w Internecie. W razie pytań skontaktuj się ze mną Mam nadzieję, że się spotkamy
Łukasz